Opinia klientki po procesie diet coachingu:

Pacjentka – 10kg w 2 miesiące z niedoczynnością tarczycy 

Jadąc na pierwsze spotkanie, w czeluściach swojej poczty znalazłam swoje pomiary z zeszłego roku. Zdębiałam, ponieważ okazało się, ze przez ten cały czas, gdzie w swoim mniemaniu się odchudzałam, przytyłam 15 kg. Na spotkaniu więc cały czas w głowie miałam tą liczbę nie umiejąc zrozumieć jak to się mogło stać. Nie byłam w stanie określić nawet ile chciałabym schudnąć przez okres coachingu, ponieważ jedyne o czym marzyłam to po prostu przestać tyć. Ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej. Ja mniej opuchnięta, z coraz to większą energią.
Zaskakiwałam bardzo często samą siebie. Efektem było minus dziesięć kilogramów. Dla mnie niesamowity wynik.
W przeciągu dwóch miesięcy aż tyle udało mi się dokonać. Poszlam na basen, co wcześniej było barierą nie do przeskoczenia. Zaczęłam ćwiczyć, zdrowo jeść, pić, zaczęłam na nowo żyć. Nie udało by mi się to, gdyby nie cotygodniowe pranie mózgu.
Gdyby nie Kasia, która potrafiła wyciągnąć ze mnie moje prawdziwe ja i sprawiła, że uwierzyłam, ze tak może być już zawsze, ze wystarczy tylko chcieć.

 

Julia

 1. Jakie są twoje refleksje dotyczące całego procesu diet coachingu?
Proces diet coachingu pozytywnie mnie zaskoczył, nie sądziłam, że aż tyle może to zmienić w moim podejściu i myśleniu o odżywianiu, o tym jak i co jem , w jakich ilościach, co warto zmienić by czuć się zdrowiej , mieć więcej energii. Obecność coacha pomagała w odkrywaniu swoich nawyków i przyzwyczajeń oraz zmieniania ich w właściwe.
 1. W jakim stopniu efekt diet coachingu spełnia twoje oczekiwania dotyczące tego procesu?
Myślę, że spełnił je w 100% , postanowiłam kontynuować proces diet coachingu.
 1. W jakim stopniu osiągnęłaś swoje cele w trakcie trwania procesu diet coachingu?
W niektórych przypadkach było to 100%, w niewielkiej części jest to około 80%
 1. W jakim stopniu poznałeś siebie, swoje wartości, nawyki, przekonania i zachowania ?
Zadziwiło mnie ile można było wynieść wiedzy o sobie ze spotkań z coachem, ile przemyśleń one dawały, pozwoliły na budowanie świadomego obrazu siebie.
 1. Jaka jest największa zmiana, której dokonałaś w wyniku procesu diet coachingu?
Zmieniłam nawyki żywieniowe, wprowadziłam sport jako stały element życia, przeniosłam schemat działania na inne sfery życia tzn. wyznaczam sobie cel rozpisuję jak go osiągnąć i kiedy i po prostu to robię.
 1. Z czego jesteś najbardziej zadowolona?
Z poznania siebie.
 1. Co zaskoczyło cię w trakcie trwania procesu diet coachingu?
Że wreszcie zmobilizowałam się do działania.
 1. Podaj przykład sytuacji, wydarzenia które miało ogromny wpływ na ciebie w trakcie trwania procesu diet coachingu ( w trakcie rozmów z diet coachem na sesji lub między sesjami)?
Wyeliminowanie rytuałów , które zaburzały moje codzienne funkcjonowanie (codzienna drzemka i coś słodkiego do popołudniowej kawy )
 1. W paru zdaniach podsumuj swoje doświadczenia z diet coachingu.
Diet coaching był dla mnie seria wyzwań i odkrywania samej siebie, motywowania się do działania, ćwiczeniem silnej woli, jednocześnie czymś, co dawało mi mnóstwo energii i chęci do pokonywania tych wszystkich przeszkód, które początkowo wydawały się duże, a w efekcie były tylko barierami i  ograniczeniami w mojej głowie.
 1. Czy w związku z tym doświadczeniem poleciłabyś diet coaching innym ludziom?
Oczywiście, że tak , już w trakcie sesji zachęcałam inne osoby, żeby także zaangażowały się w diet coaching.
 1. Czy diet coaching wpłynął na twoją samoświadomość, samokontrolę, motywację, sposób twojego odżywiania i aktywność fizyczną?
Diet coaching wpłynął na wszystkie wymienione sfery, rozwinął mnie w poznawaniu samej siebie, w kontrolowaniu swoich potrzeb, a jednocześnie w dążeniu i osiąganiu nowych celi.
Z powodzeniem będę polecać diet coaching innym osoba oraz pomoc coacha Kasi, która była nieocenionym elementem tego procesu.

 

Ella 

 

 P. Kasia pomogła mi z uregulowaniem mojego odżywiania. Dzięki niej zaczęłam jeść posiłki o stałych porach, widząc ile to dobrego daje człowiekowi.Kasi Metody pomogły mi wyłączyć „złe nawyki” np wieczorne podjadania.Mam niedoczynność tarczycy i nie tyje a nawet udało mi się zrzucić parę kg :). Polecam!
Diet coaching – to sposób na zmianę swoich nawyków żywieniowych i przyzwyczajeń życiowych nie tylko na klika miesięcy ale na znacznie dłużej. Polecam  wszystkim, którzy mają dosyć narzucanych schematów, które po prostu nie działają- przynajmniej na mnie. Mój trener: Kasia, dbała o indywidualne podejście, wnikliwie wsłuchiwała się w moje słowa, trafnie redagowała swoje komentarze/uwagi odnośnie moich odczuć, postaw itp. Kasia była bardzo dobrze przygotowana do  naszych rozmów, bardzo taktownie i  z wyrozumiałością „rozliczała” mnie z zadań . Możliwość rozmowy przez skypa- była dla mnie mega rozwiązaniem (polecam mamom małych dzieci J)– zwłaszcza jak dzieci chore a męża nie ma w domu- dzięki temu miałam z Kasią regularny kontakt.  Kasiu bardzo dziękuję Ci za te rozmowy, powodzenia!

 

 

Joanna Kanger

Pani Kasia-hmmmm…jak by to powiedziec… Zna sie bardzo, bardzo na dietetyce, a jesli chodzi o coaching to uderza w sedno. Od spotkania z p. Ekiert nie jem czekolady ani nic co zawiera syrop glukozowo-fruktozowy. Generalnie super zadowolona i nie znam wiekszego profesjonalizmu!!!!

 

Kornelia Kijaczko

Po spotkaniu z Panią Kasią zrezygnowałam z moich słabości jakimi były ciastecZka do kawy oraz zaczełam jeść regularnie (a z tym mialam duzy problem).Także bardzo polecam jako dietetyk i coach

 

 

Ania

 Mila,kontaktowa osoba . Okazało sie,ze Pani Kasia posiada wieksza wiedze niz moj lekarz ;). Dzieki niej wiem jak uzupelnic moja diete w ciaży o wazne witaminy i mineraly w sposob naturalny a nie faszerowac sie sie chemicznymi suplementami z apteki.

 

 

Małgorzata A

 

Mimo młodego wieku kobieta posiada bardzo duża wiedzę o tym czym się zajmuje. Doskonale wie jak podejść do pacjenta, podczas pierwszego spotkania w bardzo miły i nie zauważalny dla mnie sposób potrafiła dotrzeć do mojej podświadomości i wytłumaczyć by nie podjadać wieczorami: ) Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasię nawet dla osób chorych np.na tarczyce. Wytłumaczy co możemy jeść co powinniśmy odstawić na co zwrócić uwagę. W godzinę dowiemy się więcej od Pani Kasi niż od swoich lekarzy przez xx lat.

 

 

Monika B. 

 

 Pani Kasia to miła i konkretna osoba ze wspaniałym podejściem. Na spotkaniu potrafiłam otworzyć się i powiedzieć o najbardziej wstydliwych do mnie rzeczach ????. Super podejście plus pełen profesjonalizm i znajomość tematu dietetyki. Mam hashimoto, jestem matką karmiącą- dostałam wyczerpujące informacje i rady dotyczące diety. Miałam problem, żeby „zabrać się” za dietę. Po spotkaniu w ten sam dzień zmieniłam zawartość lodówki. Dziękuję! Polecam Panią Kasię z czystym sumieniem.